O nas

Poznaj meverywhere

MEVERYWHERE jest spółką specjalizującą się w kompleksowej obsłudze informatycznej firm, przedsiębiorstw i instytucji. Dla naszych klientów projektujemy, tworzymy, wdrażamy, migrujemy technologie własne, systemy lub rozwiązania firm trzecich. Zajmujemy się również utrzymaniem i wsparciem, gwarantując Państwu wysoką dostępność usług oraz rozwiązań.

Informatyka otacza nas wszędzie, w dzisiejszych czasach nie sposób prowadzić biznesu bez wykorzystania nowoczesnych, niekiedy przełomowych rozwiązań. Na każdym kroku prawidłowo zaprojektowane, dobrane i wdrożone rozwiązania informatyczne i cyfrowe wspomagają prowadzenie naszego biznesu. Technologia może dostarczyć naszemu przedsiębiorstwu przewagi konkurencyjnej, ale niekiedy jednak projekty kończą się niepowodzeniem.

MEVERYWHERE jako spółka z szerokim doświadczeniem rynkowym jest gotowa przeprowadzić Państwa firmę przez najbardziej zaawansowany projekt informatyczny, dzieląc się swoją wiedzą i kompetencjami.
Prezes zarządu

Adam Ochmański

Wyspecjalizowany administrator systemów IT od poziomu instalacji liniowych do poziomu systemów szkieletowych. Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu zarządzania, finansów, realizacji prac B+R i wdrażania ich wyników do praktyki gospodarczej oraz wprowadzania nowych produktów na rynek.

ROZWÓJ BIZNESU

DARIUSZ MAKOWSKI

Odpowiada za rozwój współpracy z obecnymi, jak i nowymi partnerami biznesowymi poprzez koordynowanie całokształtu procesów związanych z kreowaniem przyszłości firmy, produktów i technologii.

Rozwijamy wspólnie wykreowane z naszymi partnerami oraz Klientami rozwiązania

Umocnij swoją markę oraz pozycję na rynku

Jako zespół Meverywhere współpracujemy z wiodącymi globalnymi producentami, natomiast również poszukujemy możliwości wykorzystania rozwiązań dopasowanych każdorazowo do otoczenia biznesowego naszych Klientów.

Niejednokrotnie osiągamy cele projektowe dzięki wsparciu polską myślą techniczną. Ponadto projektujemy, tworzymy, wdrażamy, utrzymujemy oraz rozwijamy wspólnie wykreowane z naszymi partnerami oraz Klientami rozwiązania. Przykładamy główną wagę do długofalowych realizacji z naszymi Klientami. W związku z tym, użyte  technologie są tylko lub aż  odpowiednio wyselekcjonowanym narzędziem do realizacji celów biznesowych. Odpowiednio dobrane nowe technologie  oraz podejście do  ich implementacji może pozytywnie wpływać na produktywność Państwa przedsiębiorstw , modele biznesowe czy też same miejsca pracy.

Nie tylko zmieniają się ciągle reguły prowadzenia firmy, ale także przynoszą nowe, wyższe oczekiwania ze strony państwa klientów, ponieważ nigdy w historii wpływ technologii na biznes nie był tak silny jak obecnie. Nowoczesne narzędzia informatyczne mają duży wpływ na zwiększenie przewagi konkurencyjnej, a także na niespotykaną dotąd skalę na przyszłość firmy. Dla współczesnych firm technologia może być  podstawą strategii biznesowej lub co najmniej stanowi jej integralną część, pozwala na stworzenie nowych modeli biznesowych i zmienia codzienne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. 

Dostrzegamy również także ogromną korelację między narzędziami IT, a obszarami zabezpieczenia firmowych informacji, dokumentów oraz danych. Dla większości z nas priorytetem jest zapewnienie właściwej równowagi między cyberbezpieczeństwem, a wymaganiami zapewniającymi wygodny dostęp do usług, procesów biznesowych. Coraz większa ilość naszych Klientów deklaruje, że dzięki współpracy z Meverwywhere ich firma umocniła swoją markę i pozycje na rynku.

ZASADY WSPÓŁPRACY Z DOSTAWCAMI

Zrównoważony rozwój i społeczna odpowiedzialność (ESG) odgrywają coraz większą rolę w biznesie. Zmiany klimatyczne, wyczerpujące się zasoby naturalne, postępująca degradacja środowiska, rosnące nierówności społeczne należą do kluczowych wyzwań współczesnego świata. Bezpośrednio wpływają one na gospodarkę i jakość życia społeczeństwa. W Polsce szczególnego znaczenia nabrały działania zmierzające do odejścia od paliw kopalnych, pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych i odpowiedzialnego gospodarowania odpadami. Meverywhere jako podmiot stawiający na ekoinnowacje oraz stosując się do zasady zrównoważonego rozwoju w przygotowywaniu zamówień dla podwykonawców będzie kierować się kwestiami z obszarów ESG. Poniżej znajdziecie Państwo Regulamin oraz Procedurę.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami